1967 yılında faaliyete geçen firmamız zamanla daha da gelişerek bugünkü çağdaş dokuma makineleri için taraklar üretmeyi başarmıştır.

Bizim DOKAKSAM olarak, her zaman en küçük ayrıntıyı bile göz önünde bulundurarak en yüksek teknolojik standartlarda geleceğin dokuma makineleri için tarakları üretmek prensibimiz olmuştur. 

Bugünün en yüksek hızlı ve sofistike dokuma tezgahları için imal ettiğimiz taraklar, pazarın talebine ve dokunan kumaşın en mükemmel kalitede olması için gerekli özen verilerek dikkatli bir biçimde üretim sürecinden geçirilmektedir. Siz değerleri müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak için çok hızlı bir teslimat servisi sunularak taraklarımızın varış yerlerine en kısa zamanda ulaşması sağlanmaktadır.

Sonuç olarak söyleyebiliriz ki, DOKAKSAM tarakları yaklaşık 50 yıllık süredir kazanılan tecrübenin, süper işçiliğin ve de mükemmel kalitenin bir ürünüdür.

Misyonumuz
Kalite odaklı ve tam zamanında üretim sistemi ile çalışarak müşteri taleplerine en hızlı ve etkin şekilde çözümler bulmak.
Vizyonumuz
Çağdaş teknolojiye uyum sağlayarak dünya çapında tekstil sektöründe dokuma tarak üretiminin lider olmak.